Novinky e-mailom

Zaregistrujte sa do e-mailového klubu a získajte informácie o výhodných akciách, nízkych cenách a novinkách ako prvý!

Nasledujúce položky sú voliteľné.Prenájom autobusov STUDENT AGENCY

Cestujte luxusnými autobusmi po Slovensku i Európe

NOVINKA: od 1. 8. 2015 si prenajmite autobus fun&relax - predovšetkým pre svoje zahraničné cesty. Rezervujte už teraz!

Doprajte si pohodlné a bezpečné cestovanie! Najluxusnejšia flotila svojho druhu v Európe - viac ako 150 žltých autobusov -  je teraz k dispozícii aj Vám...

Autobusy STUDENT AGENCY sú vybavené najmodernejšími bezpečnostnými systémami (ABS, ASR, retardér a i.), pohodlnými koženými sedadlami s bezpečnostnými pásmi, klimatizáciou, WC a automatom na teplé nápoje. Každé sedadlo má inštalovaný individuálny audio/video systém so slúchadlami pre každého cestujúceho a možnosťou voľby medzi 6 audio a 1 videokanálom. Jednotlivé autobusy majú podľa typu až 9 LCD monitorov, vo vozidlách je možné aj prehrávať CD, DVD a grafické prezentácie. U autobusov fun&relax vás čaká nadštandardný servis - dotykové obrazovky v každom sedadle, individuálna palubná zábava a prípojka do elektrickej siete pre každé dvojsedadlo.

Autobusy prenajímame so skúsenými vodičmi na denný aj viacdenný prenájom, a to ako na vnútroštátne, tak diaľkové zahraničné cesty (v prípade zahraničných ciest je potrebné vziať do úvahy, že autobusy k Vám vypravujeme z Prahy a Brna). Ak si budete priať, radi Vám zaistíme aj stevardku, ktorá sa počas celej cesty postará o Vaše pohodlie. V prípade využitia služieb stevardky Vám do autobusu môžeme pripraviť občerstvenie podľa Vášho výberu: napr. obložené bagety, croissanty, müsli tyčinky, multivitamínové nápoje, pivo a pod. Teplé nápoje (káva, cappuccino, čokoláda a čaj) Vám budú počas celej cesty servírované zdarma.

A ako je v STUDENT AGENCY zvykom, všetko za super ceny a hlavne v kvalite, ktorá z Vášho výletu či firemnej akcie urobí výnimočný zážitok!

Interiér autobusu Student AgencyInteriér autobusu Student AgencyInteriér autobusu Student AgencyInteriér autobusu Student Agency

Prenajmite si luxusný žltý autobus z našej ponuky:

 

 
 

Formulár nezáväznej rezervácie :

Táto stránka slúži pre rezerváciu celého autobusu, nie pre rezerváciu sedadla.
cesta tam:
cesta späť:
preferovaný autobus:
kontakt:
Kontrolná otázka:


* povinný údaj

 
 

Máte záujem o viac informácií? Neviete, aký autobus si z našej ponuky vybrať? Potrebujete poradiť, alebo potrebujete zistiť viac informácií? Kontaktujte nás!
Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.

Vyhledávání

All intranet Current section


Valid XHTML 1.0 Transitional