Novinky e-mailom

Zaregistrujte sa do e-mailového klubu a získajte informácie o výhodných akciách, nízkych cenách a novinkách ako prvý!

Nasledujúce položky sú voliteľné.Prenájom autobusov STUDENT AGENCY express

Doprajte si pohodlné a bezpečné cestovanie! Najluxusnejšia flotila svojho druhu v Európe viac ako 100 žltých autobusov je teraz k dispozícii aj Vám...

Autobusy STUDENT AGENCY express sú maximálne 5 rokov staré (v priemere 2 roky), všetky sú vybavené najmodernejšími bezpečnostnými systémami (ABS, ASR, retardér a i.), pohodlnými koženými sedadlami s bezpečnostnými pásmi, klimatizáciou, WC a automatom na teplé nápoje. Každé sedadlo má inštalovaný individuálny audio/video systém so slúchadlami pre každého cestujúceho a možnosťou voľby medzi 6 audio- a 1 videokanálom. Jednotlivé autobusy majú podľa typu až 9 LCD monitorov , vo vozidlách je možné aj prehrávať CD, DVD a grafické prezentácie.

Autobusy prenajímame so skúsenými vodičmi na denný aj viacdenný prenájom, a to ako na vnútroštátne, tak diaľkové zahraničné cesty. Ak si budete priať, radi Vám zaistíme aj stevardku, ktorá sa počas celej cesty postará o Vaše pohodlie. V prípade využitia služieb stevardky Vám do autobusu môžeme pripraviť občerstvenie podľa Vášho výberu: napr. obložené bagety, croissanty, müsli tyčinky, multivitamínové nápoje, pivo a pod. Teplé nápoje (káva, kapučíno, čokoláda a čaj) Vám budú počas celej cesty servírované zdarma.

A ako je v STUDENT AGENCY zvykom, všetko za super ceny a hlavne v kvalite, ktorá z Vášho výletu či firemnej akcie urobí výnimočný zážitok!

 

    Interiér autobusu Student Agency     Interiér autobusu Student Agency     Interiér autobusu Student Agency     Interiér autobusu Student Agency

 

Prenajmite si luxusný žltý autobus z našej ponuky:

 

 
 

Formulár nezáväznej rezervácie :

Táto stránka slúži pre rezerváciu celého autobusu, nie pre rezerváciu sedadla.
cesta tam:
cesta späť:
preferovaný autobus:
kontakt:
Kontrolní otázka:


* povinný údaj

 
 

Máte záujem o viac informácií? Neviete, aký autobus si z našej ponuky vybrať? Potrebujete poradiť, alebo potrebujete zistiť viac informácií? Kontaktujte nás!
Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.

Vyhledávání

All intranet Current section


Valid XHTML 1.0 Transitional