Novinky e-mailom

Zaregistrujte sa do e-mailového klubu a získajte informácie o výhodných akciách, nízkych cenách a novinkách ako prvý!

Nasledujúce položky sú voliteľné.Kariéra

banner-callcentrum banner-callcentrum

STUDENT AGENCY je dynamickou spoločnosťou so silným postavením na trhu. Bola založená v roku 1993, od tejto doby vyrástol počet jej zamestnancov na viac než 900.

Našim cieľom je byť najlepšími v tom čo robíme. U všetkých svojich produktov chceme skĺbiť vysokú kvalitu poskytovaných služieb a cenu prístupnú širokým vrstvám - to je našou hlavnou filozofiou a konkurenčnou výhodou. V súčasnosti naše služby ponúkame už na 14 miestach v Českej a Slovenskej republike.

K STUDENT AGENCY patrí i spoločnosť ORBIX, ktorá se špecializuje na cestovné služby pre firemnú klientelu. Od doby svojho založenia sa Orbix vyprofiloval do role sebevedomej spoločnosti, ktorá kladie na prvé miesto záujmy a spokojnosť klienta.

Kladieme dôraz na ochotu, proklientský prístup, aktívny  prístup k riešeniu problémov a profesionalitu, pričom tieto aspekty sa snažíme u zamestnancov rozvíjať periodickým školením. Vítame nadšenie, pracovitosť, schopnosť tímovej spolupráce, kreativitu a ochotu stále sa učiť a rozvíjať - tiež preto, že i naša spoločnosť sa rozvíja.

Ak máte záujem zapojiť sa do týmu STUDENT AGENCY a stať sa súčasťou silnej českej spoločnosti, pozrite sa na voľné miesta.

Napíšte nám

 

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.

Vyhledávání

All intranet Current section


Valid XHTML 1.0 Transitional