Kontrola rezervácie:

*okrem low-cost leteniek

Novinky e-mailom

Zaregistrujte sa do e-mailového klubu a získajte informácie o výhodných akciách, nízkych cenách a novinkách ako prvý!

Nasledujúce položky sú voliteľné.Registrácia na odlet/Online check-in


Letecké spoločnosti dnes už bežne ponúkajú možnosť elektronického prihlásenia sa na let, tzv. online check-in.
Stačí si zakúpiť elektronickú letenku a pred odletom si spraviť online check-in doma alebo v kancelárii prostredníctvom webových stránok leteckej spoločnosti.

Pre podrobnejšie podmienky navštívte webové stránke konkrétnej leteckej spoločnosti.

Zoznam dopravcov, základné podmienky a formuláre pre online check-in

logo-BT.png_363150004 Online check-in je možný najskôr 72 hod pred odletom, najneskôr však 60 minút pred odletom na stránkach dopravcu Air Baltic. POZOR! Upozorňujeme klientov na spoplatnenie za prihlásenie sa na let priamo na letisku poplatkom vo výške 30 Eur. Viac informácií najdete tu.
CSA Využite možnosť online check-in-u 24 h pred odletom elektronicky pohodlne z domu do všetkých miest operovaných ČSA alebo jej partnermi, členmi Aliance SkyTeamu.
british-airways Online check-in s British Airways 24 h pred odletom.
Air_France_KLM Online check-in s Air France – KLM.
Lufthansa Online check-in pre lety najskôr 23 hodín pred odletom s Lufthansou.
swiss-international-air-lines Online check-in najskôr 23 h pred odletom, pre lety operované leteckou spoločnosťou Swiss.
austrian-airlines Online check-in s leteckou spoločnosťou Austrian, najskôr 47 hodín pred odletom.
emirates Online check-in s Emirates, 24 h až 90 min pred odletom.
finnair Online check-in s Finnair je možné vykonať najskôr 36 hodín pred odletom, pri letoch do USA najskôr 24 hodín pred odletom. Online check-in nie je možný pre odlety z letísk Pisa, Dubrovnik, Split, Ljublana, Tenerife North a Alanya.
lot-polish-airlines Online check-in s leteckou spoločnosťou LOT 24 h až 120 min pred odletom.
Air_Berlin Online check-in s Brussels Airlines 24 h pred odletom, najneskôr 1 h pred odletom. Online check-in nie je možný pre letiská Ajaccio, Bastia, Calvi, Catania, Dubrovnik, Figari, Ibiza, Lourdes a Olbia.
air-berlin

Online check-in s Air Berlin, 30 h až 2 h pred odletom.  K cene letenky prislúcha príručná batožina do 8kg /rozmery: 55x40x20cm/.
Cestujúci si môže najneskôr 48 hodín pred odletom dokúpiť batožinu cez stránku dopravcu. Aktuálny poplatok je 35 EUR. (Výška poplatku sa môže meniť. Ohľadne aktuálnej výšky poplatku za batožinu sa vždy pred odletom informujte u našich predajcov).
Ak by si cestujúci chcel dokúpiť batožinu až priamo na letisku, je to možné za poplatok 70 EUR (1 kus batožiny do 23 kg za letový úsek a v prípade voľnej kapacity v batožinovom priestore v lietadle).
 

El-Al

 Online check-in 24 - 3h pred odletom, pre lety operované leteckou spoločnosťou El Al.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Online check-in s najpredávanejšími nízkonákladovými dopravcami

ej Spravte si online check-in s leteckou spoločnosťou EasyJet, najskôr 30 dní pred odletom a najneskôr 2 hodiny pred pravidelným odletom linky. Pozor! Online check-in je povinný! Check-in na letisku je spoplatnený. Informujte sa o aktuálnej výške poplatku u dopravcu.
ry Check-in pri nízkonákladovej leteckej spoločnosti Ryanair si môžete spraviť najskôr 30 dní pred odletom (v prípade, že ste si zakúpili konkrétne sedadlo) alebo najskôr 4 dní pred odletom (v prípade, že nemáte zakúpené konkrétne sedadlo), najneskôr však 2 hodiny pred odletom. Pozor! Online check-in je povinný! Check-in na letisku je spoplatnený. Informujte sa o aktuálnej výške poplatku u dopravcu.
wizz S nízkonákladovou leteckou spoločnosťou Wizz Air si môžete spraviť online check-in najskôr 30 dní, najneskôr 3 hodiny pred plánovaným odletom. Pozor! Online check-in je povinný! Check-in na letisku je spoplatnený. Informujte sa o aktuálnej výške poplatku u dopravcu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokiaľ letíte s nízkonákladovým dopravcom, informujte sa vždy ohľadne spoplatnenia služby check-in na letisku. Väčšina nízkonákladových dopravcov túto službu spoplatňuje. Klientom preto odporúčame online check-in prostredníctvom stránok príslušného dopravcu.

Podrobné a aktuálne podmienky nájdete na stránke danej leteckej spoločnosti.

Dôležité informácie pre online check-in cez stránky leteckej spoločnosti

Prosíme našich klientov, aby boli opatrní pri online check-in-e čiže prihlásení sa na let cez internet, pretože okrem samotného check-in-u, výberu seatingu čiže sedadla a jedla na palube, je tam aj možnosť CANCEL BOOKING - čiže zrušenia celej rezervácie a letenky. Následne sa Vaša rezervácia nebude mocť obnoviť za žiaden poplatok a Vaše letenky budú stornované podľa podmienok storna konkrétnej leteckej spoločnosti.

 

 

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.

Vyhledávání

All intranet Current section


Valid XHTML 1.0 Transitional