Spoločnosť STUDENT AGENCY v spolupráci s letiskom v Budapešti vám ponúka výhodné ceny parkovania počas vašich služobných ciest, dovoleniek, výletov.
Využite možnosť pohodlne sa odviesť vašim autom na letisko do Budapešte.

 

Popis k jednotlivým parkoviskám:

 

 

 

Na základe záväznej objednávky* a úhrady, obdržíte od našich predajcov potvrdenie rezervácie emailom. Každé potvrdenie rezervácie má jedinečné rezervačné číslo. Je potrebné si toto potvrdenie rezervácie vytlačiť (príloha vo formáte PDF) a priniesť so sebou na letisko.

*Parkovacie miesto je možné objednať najskôr 12 mesiacov, avšak najneskôr 12 hodín pred plánovaným vstupom na parkovisko.

Po príchode na letisko, prosím vyhľadajte parkovisko, ktoré ste si pri rezervácii zvolili. Pri vchode na parkovisko, prosím vyčkajte pár sekúnd pre overenie vášho ŠPZ (štátna poznávacia značka vášho vozidla). Na základe tohto overenia vám bude vydaný lístok. Pokiaľ vám nebol vydaný lístok, naskenujte prosím čiarový kód z potvrdenia na vašej rezervácii (čítačka je umiestnená pri vchode na parkovisko). Po naskenovaní čiarového kódu vám bude vydaný lístok. Prosím lístok, ktorý obdržíte pri vchode na parkovisko starostlivo uschovajte, budete ho potrebovať pri odchode z parkoviska.

PROSÍM NESTLÁČAJTE PRI VCHODE NA PARKOVISKO TLAČIDLO NA VÝDAJ LÍSTKOV. TOTO TLAČIDLO SLÚŽI NA VÝDAJ PARKOVACÍCH LÍSTKOV PRE KLIENTOV, KTORÍ NEMAJÚ PARKOVANIE ZAKÚPENÉ VOPRED. V OPAČNOM PRÍPADE VÁS PARKOVACÍ SYSTÉM PUSTÍ NA PARKOVISKO AKO ZÁKAZNÍKA BEZ PREDZAKÚPENÉHO LÍSTKA.

Po odchode z parkoviska vložte parkovací lístok do parkovacieho automatu umiestného pri východe z parkoviska. Rampa sa vám následne automaticky sama otvorí.

V prípade, že čas strávený na parkovisku presiahne dobu, na ktorú ste si zakúpili parkovaciu kartu, doplatok za parkovanie je možné uhradiť priamo na tzv. Pay points (sú vyznačené na mapke vyššie). Úhrada je možná kartou alebo v hotovosti v HUF.

 

Pre kalkuláciu alebo podrobné informácie o parkovaní kontaktujte našich špecialistov na emailu letenky@studentagency.sk alebo na telefónnom čísle 0800 121 121.

 

 

Ako všetko funguje?

1

Zakúpenie parkovacej karty

Rezervujte si parkovanie online spolu s letenkou alebo telefonicky 800 100 300  prostredníctvom e-mailu e-mailu.

2

Úhrada

Klienti majú možnosť hradiť parkovacie karty platobnou kartou, prevodom na účet na základe obdržaných platobných pokynov.

3

Príchod na parkovisko

Pri príchode k príslušnému parkovaciemu zariadeniu vyberte parkovací lístok (stlačte tlačidlo Ticket) a zdvihne sa závora. Parkovací lístok s dátumom vjazdu chráňte pred pôsobením svetla, tepla a vlhka. Pokračujte ďalej na parkovisko. Nájdite si voľné parkovacie miesto a zaparkujte vozidlo.

V prednej časti areálu parkoviska (na malom kruhovom objazde, na koci radu 12) je zastávka autobusu, ktorý vás odvezie zadarmo až k terminálu. Autobus má niekoľko zastávok a cesta trvá len 10 minút.

Poloha parkoviska: parkovisko Mazur sa nachádza medzi letiskom Vienna International Airport a Schwechatom, priamo na ceste B9. Na parkovisko sa tak dostanete jednoducho po ceste S1, diaľnici A4 alebo po spolkovej ceste B9. GPS súradnice: N 48° 07‘ 42‘‘, E 16° 32‘ 27‘.

4

Pred opustením parkoviska

Po vašom prílete na letisko prejdite východom vedľa McDonald´s Restaurant. Autobusová zastávka kyvadlovej dopravy sa nachádza na Bus Station 1. Autobusy prichádzajú len k príletovým terminálom.

Pred opustením parkoviska vložte parkovací lístok do automatickej pokladne, na ktorej sa zobrazí vypočítaný parkovací poplatok. Teraz vsuňte parkovaciu kartu, ktorú ste obdržali od STUDENT AGENCY ako platobný prostriedok, suma sa zodpovedajúcim spôsobom zníži/vynuluje. Pri prekročení predplateného času vám automat vypočíta doplatok.

Vyberte parkovací lístok, ktorý bol prekódovaný pre výjazd a v príslušnom čase (spravidla 20 min, pri vzdialených parkoviskách o niečo dlhšie) vám umožní otvorenie závory pri výjazde.