Kontrola rezervácie:

*okrem low-cost leteniek

Novinky e-mailom

Zaregistrujte sa do e-mailového klubu a získajte informácie o výhodných akciách, nízkych cenách a novinkách ako prvý!

Nasledujúce položky sú voliteľné.Letenky pre firmy

Šetrite svojej firme peniaze – lietajte so STUDENT AGENCY

O našich firemných klientov, ktorý odoberajú viac ako 10 leteniek ročne, sa stará agentúra ORBIX, s.r.o., ktorá je sesterskou firmou STUDENT AGENCY. Pre korporátnu klientelu zabezpečujeme komplexný servis spojený s vybavovaním služobných ciest, možnosť platby faktúr so splatnosťou a odborný Nonstop servis 24/7. Nechajte svoje povinnosti s organizovaním služobných ciest na nás a vychutnajte si profesionálny servis na ktorý sa ľahko zvyká.

Ako najväčší predajca leteniek na trhu úzko spolupracujeme s leteckými spoločnosťami v oblasti marketingu a akciových ponúk leteniek. Máme k dispozícii vždy najvýhodnejšie ceny, ktoré poskytujeme našim zákazníkom.

Pre našich klientov zabezpečujeme kompletnú organizáciu služobných ciest s kladením dôrazu na individuálne preferencie. Špecializujeme sa na zaisťovanie leteniek, ubytovania, transferov na/z letiska doma i v zahraničí, prenájom automobilov a cestovné poistenie. Naše skúsenosti na trhu cestovných služieb sú zárukou viacerých benefitov vo forme finančných a časových úspor. Výhodou je taktiež nonstop servis pre prípady, kedy potrebujete rýchlo zmeniť svoje cestovné plány aj mimo bežného otváracieho času našej spoločnosti.

V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať na emailovej adrese info@orbix.sk

Porovnajte našu cenu letenky s cenou svojho dodávateľa:

 
 

Rezervácia leteniek

jednosmerná spiatočná
Pridať ďalšie miesta odletu:
ekonomická
najnižšia cena letový poriadok
 
 
Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.

Vyhledávání

All intranet Current section


Valid XHTML 1.0 Transitional