STUDENT AGENCY vám v spolupráci s leteckou spoločnosťou Aeroflot prináša atraktívne ceny leteniek do celého sveta. Spoznajte leteckú spoločnosť Aeroflot a vyskúšajte palubný servis.


Letecká spoločnosť Aeroflot získala prestížne ocenenie Skytrax (World Airline Awards) ako "Najlepšia letecká spoločnosť východnej Európy" pre rok 2013 a 2017 a dňa 15.4.2016 bola oficiálne ocenená štyrmi hviezdičkami kvality v rámci hodnotenia Skytrax pre svoju komplexnú kvalitu služieb. Vyskúšajte Boeing 777 pri lete do Thajska.

 

 

 

Podmienky:

Predaj: do vypredania voľných miest
Ostatné podmienky sú uvedené v priebehu rezervácie.
U nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 

      

 

 Virtuálna prehliadka Boeingu 777 leteckej spoločnosti Aeroflot Russian Airlines

 

Dňa 15.4.2016 bol Aeroflot, Russian Airlines, oficiálne ocenený štvormi hviezdičkami kvality v rámci hodnotenia SkyTrax. Toto ocenenie potvrdzuje komplexnú kvalitu služieb Aeroflotu a zaraďuje Aeroflot medzi lídrov na poli leteckej prepravy. Hodnotenie Skytrax je výsledkom nezávislého auditu, kde je skúmaný kompletný zoznam produktov a služieb ponúkaných leteckými spoločnosťami, a to ako na zemi, tak vo vzduchu. Tento úspech Aeroflotu je výsledkom trvalého zamerania sa na bezpečnosť prepravy, pravidelnosti odletov a príletov v kombinácii s tradičnou ruskou pohostinnosťou. Produkt Aeroflotu spĺňa všetky najvyššie medzinárodné štandardy. Aeroflot využíva jednu z najmodernejších lietadlových flotil s priemerným vekom roku lietadla 4,4 roka.

Výhody Vášho letu s Aeroflot:

  • najvýhodnejšie tarify pre lety do Ázie a  Európy
  • bezproblémové spojenie cez moderné letisko Sheremetyevo
  • nová flotila lietadiel a vysoká kvalita služieb
  • pasažieri v eknomickej triede si môžu vybrať zo 4 druhov menu, ktoré je každý mesiac obmieňané
  • na výber je i špeciálne menu, prispôsobené veku, zdravotným či náboženským špeciálnym požiadavkám