STUDENT AGENCY vám v spolupráci s leteckou spoločnosťou Aeroflot prináša atraktívne ceny leteniek do celého sveta. Využijte špičkové spojení mezi Evropou a Asií nebo do severní Ameriky, například na Kubu, do Miami, Los Angeles nebo New Yorku.

5 dôvodov prečo letieť s Aeroflotom:

 • Občerstvenie a nápoje na všetkých letoch zadarmo
 • Najrýchlejšia cesta do Ázie4 hviezdičky Skytrax, plný počet (7) za bezpečnosť
 • Bezplatná preprava batožiny, seating zadarmo
 • Jedna z najmladších letek na svete (priemerný vek lietadla 4,1 roka)
 • najpresnejší letecký dopravca roku 2019

 

 

 

Podmienky:

Predaj: do vypredania voľných miest
Ostatné podmienky sú uvedené v priebehu rezervácie.
U nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 

      

 

Letecká spoločnosť Aeroflot získala prestížne ocenenie Skytrax (World Airline Awards) ako "Najlepšia letecká spoločnosť východnej Európy" pre rok 2013 a 2017 a dňa 15.4.2016 bola oficiálne ocenená štyrmi hviezdičkami kvality v rámci hodnotenia Skytrax pre svoju komplexnú kvalitu služieb. Vyskúšajte Boeing 777 pri lete do Thajska

 

Aeroflot Russian Airlines

 • Aerolinky 17. marca 2013 oslávili výročie 90-tich rokov od svojho vzniku
 • Letecká spoločnosť Aeroflot vás dopraví do 118 miest v 51 štátoch sveta (z toho 31 miest je priamo v Rusku).
 • Aeroflot je leteckou spoločnosťou, ktorá získala prestížne ocenenie Skytrax (World Airline Awards) ako "Najlepšia letecká spoločnosť východnej Európy" pre rok 2019 a 2018, 2017, 2013. Ďalšie ocenenie v roku 2019 získala v kategóriách "Best Airline Staff in Eastern Europe" a "Best Cabin Crew in Russia". 
 • Letecká spoločnosť Aeroflot bola ocenená štyrmi hviezdičkami kvality v rámci hodnotenia Skytrax, čím sa potvrdzuje komplexný kvalita služieb a Aeroflot sa týmto dostáva medzi lídrov na poli leteckej prepravy.
 • Letecká spoločnosť Aeroflot sa stala najpresnejším leteckým dopravcom roku 2019. Podľa štatistík doletelo včas 86,7% lietadiel. V podobnej kategórii a to presnosť letisko vyhralo moskovské letisko Šeremeťjevo.
 • Pri prestupe v Moskve na letisku Šeremetěvo na diaľkových letoch nie je nutné vízum. Ak cestujúci letí do z Bieloruska, Kazachstanu, Kirgizska a Arménska, platia tu vízová povinnosť. Zapísaná batožina sa teda odbavujú len do prvého bodu vstupu do únie (v našom prípade Moskva). Cestujúci sa zapísanými batožinou musia mať ruské víza, aby mohli prejsť colnou kontrolou a batožinu odbaviť do cieľovej destinácie. Ak cestujú iba s príručnou batožinou, ruské víza mať nemusí. Výnimku z tohto pravidla majú len rokmi operované Aeroflotom. Aby cestujúci bez problémov odletel do krajín vyššie je potrebné, aby bol let na jednej letenke operovanej Aeroflotom alebo musia mať ruskej vízum v prípade zapísanej batožiny, alebo musí mať ruský, kazašský, kirgizský, arménsky alebo bieloruský pas.
 • V prípade voľných miest je možné na letisku v Moskve zakúpiť upgrade z ekonomickej triedy do triedy comfort. Platí pre cestujúcich s platenú potvrdenou letenkou v ekonomickej triede na linkách Aeroflotu, typ lietadla Boeing 777, kde je dostupný Comfort Class. Služba je dostupná v dobe check-inu, alebo v tranzite v Moskve pred odletom. Cestujúci nemá nárok na navýšenú normu pre prepravu batožiny, míle budú započítané podľa pôvodného ekonomického tarifu.
 • Jedna z najmladších flotíl na svete, priemerný vek lietadlá 4,1 roka, celkovo 228 lietadiel typu Boeing a Airbus.

 

 Virtuálna prehliadka Boeingu 777 leteckej spoločnosti Aeroflot Russian Airlines