Pripravili sme pre vás prehľad TOP destinácií pre rok 2020.

 

1. Maroko 

Maroko je krajinou korenia, pestrých farieb a skvelej chuti. Pripravte sa na exotické zážitky.

Maroko

 

 

2. Aruba

Aruba je splnený sen! Tento ostrov v Karibiku patrí k najzaujímavejším turistickým miestam s krásnymi plážami a úžasnou atmosférou.

Aruba

 

 

3. Anglicko

Nielen kozmopolitný Londýn je lákadlom tejto krajiny. Úchvatné staroveké pamiatky a prírodné poklady ako je Stonehenge, útesy Seven Sisters, mestečko Whitby vás dostanú do kolien.

Anglie

 

 

4. Vancouver

Vancouver je veľmi multikultúrným mestom a kulinárskym centrom Kanady. Užite si tu krásne parky, ktoré priamo vyzývajú k prechádzke alebo prechádzke na bicykli. Hory, ktorými je Vancouver obklopený lákajú k obľúbeným športom, sú vzdialené len 30 minút autom.

Vancouver

 

 

5. Kostarika

Na Kostarike si užijete perfektný relax na prekrásnych plážach rovnako ako neuveriteľne nádhernú prírodu. Odporúčame rezerváciu Monteverde alebo Tortuguero.

Kostarika 

 

 

6. Gruzínsko

Pri Čiernom mori leží prekrásna a zaujímavá krajina. Gruzínsko má príjemnú klímu, úžasnú prírodu a pamiatky, ktoré rozhodne stoja za to vidieť.

Gruzínsko

 

 

7. Spojené Arabské Emiráty

Dubaj je mesto, ktoré má "naj" na svete - najvyššia budova Burj Khalifa, najväčšie nákupné centrum Dubai Mall, najväčšia krytá zjazdovka Ski Dubai alebo najvyšší hotel JW Marriott Marquis a naj zážitky!

dubaj-top

 

 

8. Holandsko

Keď sa povie Holandsko, každý si predstaví veterné mlyny, výborné syry a tulipány. Predsvedčte sa sami, že táto krajina ponúka oveľa viac.

nizozemi

 

 

9. Macedónsko

Kto miluje hory, turistiku, dychberúcu prírodu a historické pamiatky si návštevou tejto krajiny príde na svoje.

 Makedonie

 

 

10. Uruguaj

V tomto štáte Južnej Ameriky nájdete 3x viac kráv než ľudí, zaujímavú koloniálnu architektúru, malebné pláže bez zástupu turistov a tešiť sa môžete na tulene, tučniaky a keď budete mať šťastie aj veľryby.

 urugvaj