Novinky e-mailom

Zaregistrujte sa do e-mailového klubu a získajte informácie o výhodných akciách, nízkych cenách a novinkách ako prvý!

Nasledujúce položky sú voliteľné.Ocenenia

STUDENT AGENCY získala ocenenie Superbrand's aj pre rok 2014!

Titul Superbrand je udeľovaný najlepším značkám na trhu, ktoré sú potom pozvané do programu Superbrands, ktorý pomáha upevniť ich popularitu vďaka kolektívnym kampaniam, prieskumom a publikáciám, napríklad v tradičnej ročenke Superbrands.

Ďakujeme!

 

STUDENT AGENCY získala ocenenie Superbrand's pre rok 2013 na Slovensku

Organizácia Superbrands je jednou z najvýznamnejších nezávislých autorít a porotcov v oblasti brandingu, s cieľom rozvíjať oblasť brandingu, vyzdvihovať výnimočné značky a zviditeľňovať ich. Program Superbrands vznikol pred 18 rokmi a v súčasnosti je v 89 krajinách sveta. V každej krajine je zostavená dobrovoľná nezávislá porota odborníkov – Rada Superbrands (Brand Council), ktorá hodnotí domáce i nadnárodné značky z hľadiska ich postavenia a významu na domácom trhu.

Titul Superbrand je udeľovaný najlepším značkám na trhu, ktoré sú potom pozvané do programu Superbrands, ktorý pomáha upevniť ich popularitu vďaka kolektívnym kampaniam, prieskumom a publikáciám, napríklad v tradičnej ročenke Superbrands

Ďakujeme!

 

STUDENT AGENCY získala na Slovensku 2.miesto v súťaži "Top Značka Mladých" na Slovensku, medzi firmami poskytujúcimi svoje služby a produkty prevažne mladým ľuďom v odbore cestovných agentúr a agentúr sprostredkujúcich prácu. Ocenenie udelila organizácia Junior Chamber International - Slovakia, svetová federácia mladých lídrov a podnikateľov, za rok 2012. Výsledky vychádzali  z prieskumu na 20 stredných školách a 20 fakultách VŠ v rámci SR, v rámci všetkých krajov.  Z každej školy odpovedalo 35 zástupcov, spolu 1400 respondentov, z toho STUDENT AGENCY získala 275 hlasov. Hlavná anketová otázka znela: " Ktorá obchodná značka v príslušnom odvetví podnikania je pre vás synonymom úspešnosti, kvality a dlhodobej prosperity? (išlo o firmu, ktorá má sídlo alebo pobočku v SR).

Všetkým, ktorí hlasovali za nás, srdečne ďakujeme. 

STUDENT AGENCY team

ocenenie01

 

Czech top 100
Opäť sme zabodovali v rebríčku najobdivovanejších firiem Českej republiky.
Združenie CZECH TOP 100 vyhlásilo 13.marca v Pražskom obecnom dome najobdivovanejšie firmy Českej republiky roku 2012. V rebríčku 100 obdivovaných firiem sa Student Agency umiestnila už druhý rok po sebe na 3. mieste.
Poradie určili hlasovaním manažéri významných firiem, finanční analytici, zástupcovia odborových zväzov, združení a profesijných asociácií a ďalší odborníci nezávisle podľa vlastného posúdenia, ktoré z firiem českej ekonomiky si zaslúžia obdiv.
Posudzovali dlhodobú hodnotu firmy, kvalitu výrobkov, schopnosť prilákať a udržať talentovaných zamestnancov, zodpovednosť k životnému prostrediu, vzťah k spoločnosti, podporu verejne prospešných prospektov a ďalšie nie vždy číslami vyjadriteľné kritériá.


Ďakujeme za podporu.

 

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.

Vyhledávání

All intranet Current section


Valid XHTML 1.0 Transitional