Novinky e-mailom

Zaregistrujte sa do e-mailového klubu a získajte informácie o výhodných akciách, nízkych cenách a novinkách ako prvý!

Nasledujúce položky sú voliteľné.Ubytovanie hostely

On-line rezervácia ubytování v hosteli

Akčné ceny ubytovania vo viac ako 12 tisícoch hosteloch, apartmánoch a penziónoch! Rezervácia je možná len na základe platobnej karty online, pri rezervácii hradíte 10% z ceny vybraného ubytovania a 2 USD rezervačný poplatok. Zvyšok ceny ubytovania bude hradený na mieste v ubytovacej kapacite. Ak nevlastníte platobnú kartu pre platby na internete, využite rezerváciu hotelov vyššie, kde platba prebieha u nás.

 
 

Vyhľadanie hostelov

 
 

V prípade, že ste si z ponuky nevybrali alebo budete mať špeciálnu požiadavku, kontaktujte špecialistu na ubytovanie tiež na emailovej adrese  ubytovanie_online@studentagency.sk alebo na bezplatnej infolinke 0800 121 121 v pracovných dňoch od 09:00 do 18:00 alebo na telefónnom čísle +421 2 20 50 20 02.

Pre dlhodobé ubytovanie vo Veľkej Británii (Londýn, Manchester, Birmingham) kliknite sem alebo napíšte na email praca@studentagency.sk

Radi vám zaistíme ďalšie cestovné služby:


Na úprave stránky a vyhľadávači hotelov pracujeme, v prípade Vášho záujmu o ponuku hotelov nás prosím kontaktujte na emailovej adrese info@studentagency.sk alebo na našej infolinke 0800 121 121.


Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.

Vyhledávání

All intranet Current section


Valid XHTML 1.0 Transitional