Upozornenie

Z technických dôvodov vám dočasne nemôžeme ponúknuť vízový servis. Ospravedlňujeme sa za komplikácie a ďakujeme za pochopenie. Tím STUDENT AGENCY

Chystáte sa do zahraničia na dovolenku, študijný pobyt či na pracovnú cestu? Potrebujete pomôcť s vybavením víz? Sprostredkujeme vám víza takmer do celého sveta. Obráťte sa na našich špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti. Ponúkame kompletný vízový servis. Medzi najžiadanejšie patria aktuálne víza do Číny, Indie a Ruska.

Na webových stránkach STUDENT AGENCY nájdete informácie ohľadom víz do viac ako 80 krajín sveta. Zároveň vám pomôžeme vybaviť víza do vybraných krajín sveta - viac informácií na bezplatnej infolinke: 220 502 050.

V procese vybavovania víz má naša agentúra sprostredkovateľskú funkciu a nemôže sa zaručiť za kladné a včasné vybavenie vašej žiadosti.
UPOZORNENIE: Podmienky pre udelenie a platnosť víz sa môžu meniť a konzulárne úrady nie sú povinné cestovné kancelárie o zmenách informovať. Preto odporúčame overiť si potrebné informácie na www.mzv.sk a na konkrétnom zastupiteľskom ú­rade.

Transakčný poplatok (osoba/žádost) Podmienky    
19 € Transakčný poplatok - víza /so zakúpením letenky cez STUDENT AGENCY, s.r.o./    
35 € Transakčný poplatok - víza /bez zakúpenia letenky cez STUDENT AGENCY, s.r.o./    
12 € Transakčný poplatok - vystavenie vouchera RUSKO    
12 € Transakčný poplatok - vystavenie ESTA formulára /so zakúpením letenky cez STUDENT AGENCY, s.r.o./     
12 € Transakčný poplatok - vystavenie ESTA formulára /bez zakúpenia letenky cez STUDENT AGENCY, s.r.o./    
1,30 € / 6,60 €** Poštovné    
20 € Urgentný príplatok /10 a menej pracovných dní pred vycestovaním/    

Doručenie zásielky s vízami je spoplatnené podľa aktuálneho cenníka poštovného.
O ďalších poplatkoch súvisiacich s vybavením víz bude klient oboznámený pracovníkmi letenkového oddelenia.

Pokiaľ nájdete rozpor medzi informáciami z Ministerstva zahr.veci SR alebo príslušnej ambasády a na našich stránkach k vízovej povinnosti, kontaktujte nás, prosím, písomne ešte pred uskutčnením Vašej cesty, aby sme pre vás zaistili servis v súlade s prípadnými zmenenými podmienkami.

Informujte sa vždy aj na víza krajiny, cez ktorú letíte tranzitom. Tranzitne víza nie sú potrebné len ak neopustíte medzinárodný priestor (neplatí to ale vždy, napr. pre Bielorusko, Kazachstan a niektoré oblasti Číny – tranzitné ruské resp. čínske víza sú potrebné).

Nové pravidlá týkajúce sa víz pre cestujúcich na Srí Lanke s platnosťou od 1.1.2012:
Všetci cestujúci na Srí Lanku buď na účely krátkodobého pobytu alebo na nasledujúce účely turistické, obchodné, tranzitné musia získať ETA (Electronic Travel povolenie) pred príchodom na Srí Lanku. Viac informácií o poplatkoch, spracovanie žiadosti a kontaktné údaje nájdete na webových stránkach www.eta.gov.lk