Asistencia česky hovoriaceho lekára na cestách TravelMedik

Na cestu bez obáv

Asistencia česky hovoriaceho lekára na vašich cestáchexkluzívne teraz len u STUDENT AGENCY.

Majte pre prípad zdravotného problému na vašich cestách jednoduchú možnosť konzultácie s česky hovoriacim odborným lekárom, ktorý s vami prediskutuje symptómy a poskytne informácie k aktuálnym problémom.

Hoďte za hlavu obavy zo zdravotníckych zariadení v zahraničí z dôvodu jazykovej bariéry, či z nedôvery v kvalitu zdravotnej starostlivosti.

Cestujte s deťmi, rodinou a blízkymi s vedomím, že v prípade, keď to bude nutné, máte s kým v češtine skonzultovať zdravotné problémy, či už vlastné, alebo blízkych, v pohodlí ubytovania a s českým lekárom. TravelMedik asistenčná služba je na vašich cestách k dispozícii 24/7.

Vy si užívajte dovolenku, TravelMedik vám kryje chrbát!

 

 jak_tavelmedik_funguje

Ako asistenčná služba funguje?

Aby Vám TravelMedik fungoval ako má, je potrebné mať vždy mobilné telefónne číslo (pokiaľ používate lokálnu/kúpenú simkartu, je potrebné tam uviesť toto číslo) a prístup k dátam.

V prípade, že nastane na vašej ceste zdravotný problém a potrebujete konzultáciu, navštívite špeciálnu web stránku TravelMedik, kde overíte po zadaní identifikačných údajov svoj nárok na službu. Tento unikátny odkaz a informácie o postupe dostanete v potvrdení po nákupe služby.

Po overení na tejto webovej stránke obratom obdržíte formou SMS odkaz, ktorý vás prepojí s on-line zdravotným formulárom, kde uvediete príznaky a aktuálne informácie o zdravotnom probléme.

Je to krátky a jednoduchý proces plne v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vaše dáta sú s nami v úplnom bezpečí.

Informácie z formulára zhodnotí zdravotnícky personál a odovzdá podľa potrebnej odbornosti príslušnému lekárovi (napr. pediater, internista, praktik atp.)

on-line konzultace s lekarem

On-line konzultácie s lekárom

Lekár sa zoznámi s formulárom a počas niekoľkých minút je pripravený na videohovor. Príde vám druhá sms správa s ďalším odkazom. Kliknutím na odkaz vstúpite do virtuálnej čakárne, kde čakáte na spojenie s lekárom. Počas niekoľkých málo okamihov sa s ním spojíte a konzultujete váš zdravotný problém.

Po ukončení konzultácie lekár pripraví záznam z konzultácie, uloží ju do interného systému (povinnosť zo zákona), a táto je automaticky archivovaná a odoslaná na váš e-mail. Upozorňujeme, že sa nestávate automaticky pacientom príslušného lekára, takže žiadne obavy.

Ide iba o konzultáciu zdravotného problému a odporúčania riešení vzhľadom na situáciu a miesto, kde sa práve nachádzate.

Na základe GPS polohy alebo informácie o vašej lokácii systém pripraví orientačný preklad pre miestneho lekára. Budete tak mať záznam z konzultácie v češtine a orientačný preklad do angličtiny a miestneho jazyka.

Co poskytne

Čo vám TravelMedik poskytne

Nepretržitú možnosť videokonzultácie zdravotného problému/stavu s lekárom potrebnej odbornosti a odporúčaný postup pri neakútnych zdravotných ťažkostiach. Vysvetlenie príznakov ochorenia a možné riešenie situácie s ohľadom na okolnosti. Konzultáciu lekárskej správy a výsledkov laboratórneho vyšetrenia, pokiaľ už prebehlo v rámci pobytu. Informácie o účinných látkach predpísaného lieku. Rada, ako vhodný liek v mieste pobytu získať.

Zápis z konzultácie s odborným lekárom v češtine, angličtine a prípadne v jazyku krajiny, v ktorej sa nachádzate. Žiadny z týchto výstupov nenahrádza lekársku správu. Preklady do angličtiny a lokálneho jazyka sú len orientačné.

kolik bude stát

Koľko stojí služba TravelMedik?

U STUDENT AGENCY, jedinom mieste, kde si môžete teraz asistenčnú službu TravelMedik k zájazdu zakúpiť, ju zaobstaráte za unikátnu zavádzaciu cenu!

Zavádzacia cena pre jednotlivcov 12,49 €

Vyššie uvedená cena je za jednu osobu na celú dĺžku pobytu, ku ktorému sa zakúpená služba TravelMedik viaže a za jedno jej využitie.

Asistenčná zdravotná služba TravelMedik je konzultáciou zdravotného stavu pacienta, nenahrádza zdravotnú starostlivosť ani diagnostiku bežne hradenú zdravotným poistením, nestanovuje liečebný plán a nenahrádza akútnu starostlivosť. Asistenčná služba sa tiež nevzťahuje na udalosti, ktoré nastali pred odchodom do zahraničia.