Kontrola rezervácie:

*okrem low-cost leteniek

Novinky e-mailom

Zaregistrujte sa do e-mailového klubu a získajte informácie o výhodných akciách, nízkych cenách a novinkách ako prvý!

Nasledujúce položky sú voliteľné.Letenky

Lacné letenky do celého sveta pre každého v každom veku. Ako jeden z najväčších predajcov leteniek ponúkame akciové ceny a výrazné zľavy na letenky. Rezervujte si letenky online z pohodlia vášho domova alebo navštívte niektorú z našich pobočiek. Lietať so STUDENT AGENCY sa vyplatí!

Letenky od STUDENT AGENCY

Lietať so STUDENT AGENCY sa naozaj vyplatí. Pripravili sme pre vás letenky do celého sveta s desiatkami overených leteckých spoločností a veľa ďalších výhod naviac. Nájdete u nás letenky za akciové ceny i špeciálne akcie vybraných leteckých spoločností. Ku každej rezervácii letenky od nás ešte dostanete zaujímavé darčeky, napríklad 20% zľavu na občerstvenie na letisku v Prahe, cestovného sprievodcu a i. Pre študentov, a nielen pre nich, sme pripravili špeciálne zľavy. Súčasne s nákupom letenky si môžete vybaviť aj cestovné poistenie, prípadne objednať ubytovanie alebo vybaviť víza či prenájom auta. Rezervujte si letenky online v našom rezervačnom systéme. Nájdete tu vždy aktuálne ceny i špeciálne akcie. Odporúčame tiež využiť odbavenie online, ušetríte tak veľa času a vyberiete si svoje miesto v lietadle. Pokiaľ máte nejaké špeciálne požiadavky, ako napríklad letenky pre skupiny, letenky s odletom a príletom na iné letisko alebo napríklad letenky okolo sveta a pod., neváhajte nás kontaktovať, zaistíme pre vás letenky na mieru.


Najobľúbenejšie destinácie

Aby sme vám cestovanie ešte viac uľahčili a spríjemnili, pripravili sme pre vás zaujímavé informácie o najžiadanejších a najnavštevovanejších mestách nielen v Európe. Už si stačí len kúpiť letenky a vydať sa na cesty. Radi pre vás vo všetkých krajinách a mestách zaistíme ubytovanie a ďalšie služby. Pri rezervácii letenky si tiež nezabudnite objednať cestovné poistenie.

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.

Vyhledávání

All intranet Current section


Valid XHTML 1.0 Transitional