Prenájom áut

Zarezervujte si prenájom automobilu na vašu zahraničnú či tuzemskú cestu priamo na internete! Sprostredkovávame prenájmy áut vo viac ako 167 krajinách a 40 jazykoch.

 

 

Najznámejší dodávatelia


      


Porovnajte 800 spoločností vo viac ako 49 000 pobočkách. Najlepšie ceny garantované.

Najznámejší dodávatelia, najlepšie ponuky! Hľadajte, porovnajte a ušetríte! Vieme vám nájsť správne vozidlo na správnom mieste za správnu cenu. 

 

Prečo si rezervovať auto vopred?

  • pohodlná rezervácia cez internet, telefón alebo email
  • istota dostupnosti auta
  • široká ponuka destinácií a áut

 

Čo potrebujem na prevzatie auta?

Pri vyzdvihnutí auta musí mať hlavný šofér k dispozícii platobnú kartu, na ktorej je uvedené jeho meno a obsahuje dostatok prostriedkov na krytie spoluúčasti alebo zálohy a na zaplatenie miestnych poplatkov, doplnkov zakúpených na mieste v autopožičovni. Hlavný šofér a všetci ďalší šoféri musia predložiť platný vodičský preukaz spolu s poukážkou/ePoukážkou, ktorá je vydaná vo chvíli, keď je rezervácia potvrdená.


Aké sú požiadavky na vodičský preukaz?

V pobočke autopožičovne musí každý šofér predložiť vodičský preukaz, ktorého je držiteľom najmenej jeden rok (omnoho častejšie dva roky). Preukaz s prepadnutým dátumom platnosti alebo provizórne vodičské preukazy nebudú akceptované.

Ak si prenajímate vozidlo v zahraničí, skontrolujte si, prosím, vašu poukážku, či potrebujete Medzinárodné vodičské povolenie (častejšie nazvané Medzinárodný vodičský preukaz, aj keď povolenie je presné pomenovanie) a samozrejme aj váš vodičský preukaz.