Spoločnosť STUDENT AGENCY v spolupráci s letiskom vo Viedni Vám ponúka výhodné ceny parkovania počas vašich služobných ciest, dovoleniek, výletov, ... .

Využite možnosť pohodlne sa odviesť vašim autom na letisko do Viedne. V ponuke sú 4-dňové, 8-dňové a 15-dňové parkovacie karty v krytom parkovacom dome alebo nekrytej garáži.

 

 

Cenník parkovania platný od 17. 8. 2020

 Krytý parkovací dom Parkhaus 4,3     

Doba státia Cena / Parkhaus
4 dni (max. 96 hod.) 107 EUR*
8 dní (max. 192 hod.) 121 EUR*
15 dní (max. 360 hodin) 183 EUR*

 

V nekrytej garáži Parkplatz C

Doba státia Cena / Parkovisko C
4 dni (max. 96 hod.) 84 EUR*
8 dní (max. 192 hod.) 98 EUR*
15 dní (max. 360 hodin) 128 EUR*

 

Ceny sú platné do vydania nového cenníka, alebo do vypredania skladových zásob. Dodávateľ si vyhradzuje právo na zmenu ceny.
Parkovacie karty zasielame v rámci Slovenskej republiky ako poistený list podľa platného cenníka Slovenskej pošty. V prípade expresného doručenia účtujeme poplatok podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty.

 

Postup pri parkovaní /použitie parkovacej karty/

Pri vjazde na parkovisko sa prosím presvedčte, či zodpovedá parkovisku, ktoré je vyznačené na Vašej parkovacej karte. V prípade, že zaparkujete na nesprávnom parkovisku, vznikne povinnosť uhradenia celého parkovacieho poplatku. Následne si pri vjazde na správne parkovisko zoberte parkovací lístok a zaparkujte Vaše motorové vozidlo.

Pred opustením parkoviska vložte parkovací lístok do platobného automatu, kde sa Vám zobrazí výška poplatku za parkovanie. Na úhradu parkovného použite parkovaciu kartu a vezmite si parkovací lístok, ktorý Vám automat vytlačí. Tento nový lístok slúži na otvorenie výjazdovej rampy. Po úhrade parkovného je potrebné parkovisko opustit do 20 minút.
Na úhradu môžete tiež použiť pokladňu, ktorá sa nachádza vo viacpodlažnom krytom parkovisku PH4.

Objednávajte telefonicky 220 502 050 alebo prostredníctvom emailu: letenky@studentagency.sk.