Letenky do Severnej Ameriky

 

severna-amerika

Lacné letenky do Severnej Ameriky

Prečo ísť do Severnej Ameriky

 

Severná Amerika je kontinent ako stvorený pre cestovateľov a turistov, ktorí chcú zažiť čo najviac. Táto obľúbená destinácia zahŕňa Spojené štáty, Kanadu, Mexiko a ďalšie krajiny, z ktorých každá je jedinečná a má nezameniteľné čaro.

Spojené štáty americké sú krajinou veľkých miest, ktoré pulzujú životom a ponúkajú množstvo historických a kultúrnych zaujímavostí. Na druhej strane sa môžete vydať po slávnej Route 66 naprieč úplnou prázdnotou prérií a stepí.

Kanada je známa svojimi národnými parkami, Skalnatými horami, vodopádmi a všeobecne krásnou prírodou. Mestá ako Toronto a Quebec spájajú modernú architektúru s historickým nádychom a vytvárajú tak jedinečný charakter a atmosféru.

Mexiko ponúka najlepšiu kombináciu histórie, kultúry a oddychu s karibským pobrežím ideálnym na dokonalú dovolenku. Môžete navštíviť historické pamiatky, mayské ruiny, vychutnať si pokoj na pobreží a autentickú mexickú kuchyňu.

 • Mestá
  Mestá v USA a Kanade sú plné mrakodrapov a monumentálnych budov, ktoré neuvidíte nikde inde na svete.
 • Rozmanitosť
  Severná Amerika je neuveriteľne rozmanitá. Nájdete tu lesy a džungle, skalné útvary, hory, roviny a púšte.
 • Výlet
  Severná Amerika je ideálnou voľbou na výlet. Či už po USA alebo Mexiku, road trip s priateľmi bude zážitkom na celý život.

 

Tipy na výlety v Severnej Amerike

 • USA
  Či už si chcete vychutnať kaviarne v New Yorku, obdivovať mormonské chrámy v Salt Lake City alebo loviť krokodílov v Louisiane, v USA je možné všetko.
 • Kanada
  Turisti mieria do Kanady za zimnými športmi, dobrodružstvom v miestnych nedotknutých lesoch a národných parkoch s jazerami a vodopádmi.
 • Mexiko
  Zaujímavá história, skvelé pláže, chutné jedlo a jedinečná kultúra robia z Mexika skvelé miesto na netradičnú dovolenku v Amerike.