Kontrola rezervácie:

*okrem low-cost leteniek

Novinky e-mailom

Zaregistrujte sa do e-mailového klubu a získajte informácie o výhodných akciách, nízkych cenách a novinkách ako prvý!

Nasledujúce položky sú voliteľné.Letenky od nízkonákladových dopravcov


Až 45 low-cost dopravcov na jednom mieste! Preleťte Európu za pár korún s nízkonákladovými dopravcami. Pripravili sme pre Vás ponuku najlacnejších leteniek do najobľúbenejších destinácií Európy.
Leťte s nami do Veľkej Británie, Írska, Holandska, Francúzska, Talianska, Španielska a do ďalších európskych miest.

 

  barcelona-barevna   london-bridge   Kreta_more_750x500-2

                  

Najčastejšie vyhľadávané lety:

Aby sme vám ešte viac uľahčili výber letov a spríjemnili vám vyhľadávanie, pripravili sme pre vás krátky prehľad najžiadanejších low-cost leteniek. Teraz už len stačí kúpiť si letenky a vydať sa na cestu.
Radi vám vo všetkých  mestách zaistíme ubytovanie a ďalšie služby.

Pripravili sme pre vás výber tých najvyhľadávanejších low-cost leteniek:

 

letenky Budapešť - Bari od 40,99 Eur*             letenky Budapešť - Istanbul od 35,99 Eur*   letenky Budapešť - Dubaj od 80,99 Eur*
letenky Budapešť - Štokholm
od 25,39 Eurletenky Bratislava - Rím  od 21,65 Eur*          letenky Bratislava - Dublin od 49 Eur*        
letenky Bratislava
- Miláno od 36 Eur*             letenky Bratislava - Madrid  od 35 Eur *        letenky Košice - Londýn od 41 Eur*
letenky Bratislava - Barcelona od 52 Eur*       letenky Bratislava - Atény od 31,99 Eur*       letenky Bratislava - Londýn od 35 Eur*

               
 *cena za jednosmernú letenku. K tejto cene budú na konci rezervácie prirátané administratívne a bankové poplatky spojené s platbou.

 Letenky od nízkonákladových dopravcov nájdete samozrejme v ponuke leteniek STUDENT AGENCY. Letenky obdržíte len emailom priamo od dopravcu. Na našom webe nájdete tiež informácie k online odbaveniu a príručnej batožine.
V prípade zmien, online odbavenia alebo otázok je nutné obracať sa priamo na leteckú spoločnosť, u ktorej ste si letenku zakúpili.

Letecká preprava od nízkonákladových dopravcov je väčšinou za nižšie ceny než aké ponúkajú linkové letecké spoločnosti. Rozdiel v cene spôsobuje predovšetkým obmedzenie služieb pre cestujúcich.

V rámci základnej ceny leteniek od nízkonákladových dopravcov je možné využiť len služby priamo spojené s prepravou. Služby ako batožina (či už príručná alebo odbavená), online check-in, občerstvenie na palube, denná tlač, prednostné odbavenie alebo voľba sedadiel v lietadle sú spoplatnené. Nízkonákladoví dopravcovia väčšinou tiež neponúkajú zľavy pre deti, študentov či seniorov. Na rozdiel od linkových dopravcov väčšina nízkonákladových leteckých spoločností umožňuje zmenu mena cestujúceho za poplatok.

Výhodou nízkonákladových dopravcov okrem výhodných cien leteniek je, že operujú predovšetkým priame lety. Vo väčšine prípadov však nelietajú na hlavné medzinárodné letiská, ale na menšie letiská v okolí hlavných miest.
 

 

V našom online systéme nájdete nízkonákladových dopravcov ako Ryanair, Wizz Air, easyJet, norwegian.no, vueling alebo transavia.com, Jet2.com, AirOne, InterSky, germanwings, jetBlue airways, blu-express.com, Thomsonfly, Virgin australia, FlyFrontier.com, direktflyg, Merigiana fly, air italy, belleair, Thomas Cook Airlines, manx2.com, citywing, blueIslands.com, Germania, SkyWork, Eastern airways, Malnö Aviation, tiger airways.com, Scoot, Volotea, Virgin america, WestJet, CityJet, TUIfly.com, WOW Air, Corendon Airlines, Monarch.co.uk, kulula.com.

 

 


 

 

K vašej ceste vám radi zaistíme aj ďalšie cestovateľské služby: ubytovanie, poistenie, prenájom áut a ďalšie
 

 

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.

Vyhledávání

All intranet Current section


Valid XHTML 1.0 Transitional