logo-mazur

Našim klientom ponúkame možnosť zakúpenia parkovacích kariet na parkovisku v dosahu viedenského letiska. K dispozícii sú karty na štyri, osem, pätnásť a dvadsaťdva dní.

V cene parkovania je zahrnutá preprava kyvadlovou dopravou z/na príletový terminál vzdialený cca 10 minút cesty.

Prečo si kúpiť parkovaciu kartu u nás?

Parkovanie u nás si kúpite až o 37 % lacnejšie ako na mieste!

 

Platnosť kartyNaša cenaCena na miesteZľava pri nákupe u nás
1 - 4 dni 43 EUR   54,6 EUR 21 %
1 - 8 dní 53 EUR   79,9 EUR 34 %
1 - 15 dní 68 EUR 107,9 EUR 37 %
1 - 22 dní 85 EUR 129,9 EUR 35 %

 

Ako to celé funguje?

1

Zakúpenie parkovacej karty

Rezervujte si parkovanie online spolu s letenkou alebo na pobočkách STUDENT AGENCY, telefonicky 0800 121 121 /bezplatne/ alebo prostredníctvom emailu: letenky@studentagency.sk.

 

2

Úhrada

Klienti majú možnosť hradiť parkovacie karty platobnou kartou online, prevodom alebo v hotovosti na základe obdržaných platobných pokynov.

3

Príchod na parkovisko

Adresa: Hainburger Bundesstraße 143, 2320 Schwechat, Rakousko

Pri príchode k príslušnému parkovaciemu zariadeniu vyjmite parkovací lístok (stlačte tlačidlo Ticket), potom sa zdvihne závora. Parkovací lístok s dátumom vjazdu chráňte pred pôsobením svetla, tepla a vlhka. Pokračujte ďalej na parkovisko. Nájdite si voľné parkovacie miesto a zaparkujte vozidlo.

V prednej časti areálu parkoviska (na malom kruhovom objazde, na konci radu 12) je zastávka autobusu, ktorý vás odvezie zadarmo až k terminálu. Autobus má niekoľko zastávok a cesta trvá len 10 minút.

Poloha parkoviska: parkovisko Mazur sa nachádza medzi letiskom Vienna International Airport a Schwechatom, priamo na ceste B9. Na parkovisko sa teda ľahko dostanete po ceste S1, diaľnicou A4 alebo po spolkovej ceste B9. GPS súradnice: N 48° 07‘ 42‘‘, E 16° 32‘ 27‘.

4

Pred opustením parkoviska

Po vašom prílete na letisko prejdite východom vedľa McDonald´s Restaurant. Autobusová zastávka kyvadlovej dopravy sa nachádza na Bus Station 1. Autobusy prichádzajú len k príletovým terminálom.

Pred opustením parkoviska vložte parkovací lístok do automatickej pokladne a zobrazí sa vypočítaný parkovací poplatok. Teraz vsuňte parkovaciu kartu, ktorú ste obdržali od STUDENT AGENCY ako platobný prostriedok, čiastka sa odpovedajúcim spôsobom zníži/vynuluje. Pri prekročení predplateného času parkovania vám automat vypočíta doplatok.

Vyberte parkovací ístok, ktorý bol prekódovaný na výjazd a v príslušnom čase (spravidla 20 minút, pri vzdialenejších parkoviskách o niečo dlhšie) vám umožní otvorenie závory pri výjazde.

 

Kyvadlová doprava z/na letisko Vienna International Airport:

Za krátkych 10 minút ste z parkoviska na príletovom terminále. Platný cestovný poriadok do 31. decembra 2017 nájdete nižšie. Kyvadlová doprava je obsluhovaná v intervaloch:

  • denná prevádzka (05:50 – 23:50): každých 15 alebo 30 minút
  • nočná prevádzka (00:05 – 05:25): každých 20 minút

 

Cestovný poriadok: Mazur => Terminal

Cestovný poriadok: Terminal => Mazur