Objavte svet s Aegean Airlines!

Vychutnajte si Grécko s gréckou aerolinkou Aegean Airlines a zažite nenapodobiteľnú atmosféru už na palube lietadla. Grécko je zaujímavými miestami doslova pretkané! Navštívte priamym letom Atény, mesto s najslávnejšou históriou, Rhodos, ktorý predčí svojou krásou a zaujímavými miestami vaše očakávania, slnečný ostrov Heraklion alebo krásne, romantické mesto Chania. Čakajú na vás grécke špeciality, historické pamiatky a nezabudnuteľné pláže gréckych ostrovov. Využite lety Aegean na božské ostrovy za super ceny.

recko_santorini_730x220

Aegean Airlines

Aegean Airlines, člen Star Alliance, sú najväčšou gréckou leteckou spoločnosťou založenou v roku 1987. Sídli na letisku v Aténach, ďalšie základne má aerolinka v Solúne, Larnácii alebo Heraklione.

Pri udeľovaní cien SKYTRAX 2019 World Airline Awards, získala spoločnosť Aegean Airlines titul „Najlepšia regionálna letecká spoločnosť v Európe“ a to už po desiatykrát.

V súčasnej dobe ponúka Aegean v rámci svojej siete spojenie do 155 medzinárodných destinácií a 31 spojení do destinácií v rámci Grécka. To všetko prostredníctvom jednej z najmladších flotíl v Európe.

Na palube všetkých medzinárodných letov je podávané vždy teplé jedlo a k dispozícii je ponuka nealkoholických nápojov, piva a vína.

Nezabudnite pri svojej návšteve Grécka navštíviť kláštory zvané Meteora, konkrétne Megálou Meteórou, Ayíou Nikoláou, Varlaám a Roussánou, obľúbený luxusný ostrov Santorini alebo snáď všetkým známy ostrov Zakynthos. Milovníci vodných radovánok zaručene musia navštívia nádherné pláže na najväčšom ostrove v Egejskom mori – Kréte. Pokiaľ už vás nebude baviť leňošenie na pláži, vypravte sa za gréckymi božstvami - vystúpte na bájnu horu Olymp.