Vydajte sa s nami a s leteckou spoločnosťou Austrian Airlines do obľúbených exotických destinácií. Leťte vo vvo veľkom štýle do Los Angeles alebo navštívte raj na zemi - Seychely, nemali by ste vynechať ani Thajsko a potápanie!

 

Každý cestujúci získa – k letenke od spoločnosti Austrian Airlines kúpenej v STUDENT AGENCY – ZADARMO autobusový lístok REGIOJET z Bratislavy na letisko vo Viedni a späť.

Podmienky:
- letenka spoločnosti Austrian Airlines zarezervovaná a kúpená od našej spoločnosti v termíne od 6. 9. 2018 - 30. 9. 2018
- platí pre cesty od 6. 9. 2018 do 30. 11. 2018
- autobusový dopravca RegioJet
- letenka musí byť vystavená na doklad spoločnosti Austrian Airlines
- ponuka platí pre jednosmerné aj spiatočné letenky
- zľavový kód, ktorý obdržíte pri rezervácii leteniek, platí pre jednosmerný autobusový lístok (pre jedného cestujúceho a spiatočnú letenku obdržíte teda dva zľavové kódy)

Pre informácie o uplatnení kupónu kliknite TU

 

 

 

 

Podmienky:

Predaj: do vypredania voľných miest
Ostatné podmienky sú uvedené v priebehu rezervácie.
U nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 

Ekonomická trieda
Sedadlá v tejto triede sú široké 44 cm a rozostupy medzi radmi približne 80 cm s možnosťou sklopenia, čo vám zaručí dostatok pohodlia. Počas letu si môžete pochutnať na občerstvení a chutnom menu cateringovej spoločnosti DO & CO. Pri vzdialenejších destináciách budete milo prekvapení nápojom a drobným pečivom, ktoré je servírované ihneď po štarte lietadla.

Business trieda
Pohodové cestovanie sa začína už pred odletom, a to prednostným odbavením. Na krátke a stredné vzdialenosti zaistí cestujúcim pohodlie ergonomicky riešené elegantné sedadlo, pričom vedľajšie sedadlo v business triede zostáva voľné. Pri diaľkových letoch predstavuje mimoriadny zážitok na palube lietadla Austrian Airlines takmer dvojmetrové, do vodorovnej polohy sklopiteľné sedadlo s masážnou funkciou, gurmánske menu firmy DO & CO zložené z niekoľkých chodov. Každé sedadlo je vybavené vlastnou obrazovkou pre sledovanie filmov, počúvanie hudby a pod.

 

 

 

 Prečo letieť s Austrian Airlines

  • Austrian Airlines bola založená v roku 1957 a je dcérskou spoločnosťou Deutche Lufthansa AG a zároveň rakúskym národným dopravcom so sídlom vo Viedni.
  • Operuje lety do viac ako 130 destinácií - Európa, Kanada, Čína, India, USA, Japonsko, Thajsko, Dominikánska republika v roku 2000 sa stala členom Star Alliance.
  • Operuje lety hlavne po Európe, ponúka však aj lety do Kanady, Indie, USA, Thajska, Dominikánskej republiky.
  • Na domovskom letisku vo Viedni prestúpite len za 25 minút, čo je najkratší čas na prestup na celom svete.
  • Flotilu tvorí 82 letúnov - 7× Airbus A319-100, 16× Airbus A320-200, 3× Airbus A321-100, 3× Airbus A321-200, 6× Boeing 767-300ER, 5× Boeing 777-200ER, 6× Embraer 195, 6× Fokker 70, 12× Fokker 100.
  • Na udeľovaní cien Skytrax World Airline Awards získala Austrian Airlines prvenstvo v kategórii "Best Airline Staff Service Europe", a to štvrtýkrát za sebou. Tiež získala skvelé 3. miesto v kategórii "Best Business Class Airline Catering" (celosvetovo).
  • V roku 2017 získala letecká spoločnosť prestížne ocenenie v hodnotení Skytrax "Najlepší palubný personál v Európe".