STUDENT AGENCY v spolupráci s leteckou spoločnosťou Emirates, ktorá stelesňuje maximálny komfort na palube a prvotriedny servis, pre vás pripravili špeciálne ceny leteniek. Leťte do Ázie, Afriky alebo Austrálie len s jedným prestupom v Dubaji s odletom z Viedne, Prahy či Budapešte.

V čom je let s Emirates tak výnimočný?

Od 1. júla 2016 prichádza Emirates s najväčším osobným lietadlom na svete Airbus A380 už aj do Viedne! Let s týmto ikonickým lietadlom s väčším priestorom, súkromnou TV obrazovkou a kvalitným systémom zábavy, lahodným jedlom a pitím a predovšetkým s vysoko profesionálnym a príjemným personálom, tak môžete zažiť aj na linke Viedeň - Dubaj.  Z Dubaja vás čaká let v Boeingu 777-300 ER alebo v opäť novom obrom Airbuse A380-800.

Emirates vám tiež ponúka bezplatný transfer autobusom nielen medzi letiskom v Dubaji a Abu Dhabi, ale pre slovenských cestujúcich je určite atraktívne aj bezplatné spojenie medzi Bratislavou a viedenským letiskom ku každej zakúpenej letenke.

 

  

 

Komfort, ktorý si zaslúžite za ceny, ktoré vás potešia!

Podmienky:

Predaj:  do vypredania voľných miest
ostatné podmienky sú uvedené v priebehu rezervácie
U nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 

Na palubách A380 sa uvoľnite, odpočívajte, relaxujte a užívajte si!

 

 

Emirates má najväčšiu flotilu lietadiel A380 na svete so svojím špecializovaným hubom na letisku v Dubaji, odkiaľ môžete pokračovať týmto obrom do viac než 35 destinácií – Sydney, Auckland, Melbourne, Brisbane, Perth, Kuala Lumpur, Singapur, Bangkok, Taipei, Soul, Peking, Hong Kong, Šanghaj, Maurícius, Kuvajt, Bombaj, Dallas, San Francisco, Houston, Los Angeles, Washington, Toronto, New York, Londýn. Z Dubaja sú ďalej operované lety do Londýna, Paríža, Manchesteru, Ríma, Mníchova, Amsterdamu, Zürichu, Barcelony, Frankfurtu, Milána, Dusseldorfu, Madridu, Kodane.

Emirates vám tiež ponúka bezplatný transfer autobusom nielen medzi letiskom v Dubaji a Abu Dhabi, ale pre slovenských cestujúcich je určite atraktívne aj bezplatné spojenie medzi Bratislavou a viedenským letiskom ku každej zakúpenej letenke.

Prečo letieť s Emirates?

  • Emirates získalo prestížne ocenenie Skytrax (World Airline Awards) ako "Najlepšia letecká spoločnosť sveta" pre rok 2001, 2002, 2013, 2016
  • pre rok 2017 získalo Emirates prestížne ocenenie Skytrax ako "World's Best Airline Inflight Entertainment" a "Best First Class Comfort Amenities"
  • možnosť prerušenia cesty v Dubaji ZDARMA
  • zapísaná batožina od 20 kg v ekonomickej triede, do 40 kg v business triede a do 50 kg v prvej triede v cene letenky
  • najlepší zábavný systém na palube - Emirates sa stalo 9x za sebou víťazom v rámci Skytrax
  • zásuvky na nabíjanie nájdete v každom sedadle
  • bohatý a kvalitný catering vrátane pestrej ponuky alkoholických a nealkoholických nápojov vo všetkých cestovných triedach
  • bezplatný autobusový transfer medzi Dubajom a Abú Dhabí
  • bezplatné autobusové spojenie z Bratislavy na letisko do Viedne
  • cestujúcim prvej a business class nabízí Emirates zadarmo dopravu z/na letisko vo viac ako 70 rôznych destinácií po celom svete
Bezplatný autobusový servis  

Dubaj-Abu Dhabí a späť

Premáva každý deň a je k dispozícii bezprostredne po prílete do Dubaja a pred odletom späť do Európy.
Cesta medzi Dubajom a Abu Dhabí trvá približne 1 hod a 45 minút.*
Bratislava-Viedeň a späť

Je k dispozícii cestujúcim z Bratislavy a Emirates ho ponúka v spolupráci so spoločnosťou Postbus a Slovak Lines. Pri ceste je potrebné preukázať sa voucherom na bezplatnú dopravu a platnou letenkou vystavenou na let s leteckou spoločnosťou Emirates.
Cestujúcim odporúčame rezervovať si miesto v autobuse vopred, pretože miesto nie je možné garantovať. Pre rezervácie miest kontaktujte prosím priamo prepravcu.**

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* *Bezplatné autobusové spojenie medzi Dubajom a Abú Dhabí je potrebné rezervovať prostredníctvom STUDENT AGENCY. Pre viac informácií kontaktujte prosím našich predajcov na 0800 121 121 alebo 02/20502050 alebo emailom na letenky@studentagency.sk.
** Pre voucher potrebný na bezplatný transfer medzi Bratislavou a Viedňou, kontaktujte prosím našich predajcov. Voucher Vám bude zaslaný emailom.