STUDENT AGENCY v spolupráci s leteckou spoločnosťou Emirates, ktorá stelesňuje maximálny komfort na palube a prvotriedny servis, pre vás pripravili špeciálne ceny leteniek. Leťte do Ázie, Afriky alebo Austrálie len s jedným prestupom v Dubaji s odletom z Viedne, Prahy či Budapešte.

Na dennom letu z Viedne môžete od 1. decembra vyskúšať nový Boeing 777-300ER, tiež nazývaný "Game Changer". Cestujúci si môžu vychutnať najnovšie produkty spoločnosti Emirates. Hlavou zmenou je 6 súkromných apartmánov v sezení 1-1-1. Počas nočných letov sa ponúka hydratické pyžamo a nové zostavy Bvlggari Amenity Kits.
V obchodnej triede sú miesta navrhnuté tak, aby ste mali maximálna pohodlie - vyťahovací stôl, možnosť premeny pohodlného sedadla na ešte pohodlnejšiu posteľ, koktejlový stôl, minibary s rôznymi druhmi nápojov a obrazovku o priemere 23 palcov s 3 500 kanálmi v zábavnom systéme.
Ekonomická trieda je v jasných šampaňských tónoch, každé sedadlo je navrhnuté individuálne a je vybavené portom USB a obrazovkou o priemere 13,3 palca. Všetko sa odráža v duchu pokojnej atmosféry, v ktorej môžete odpočívať skutočne po celú dobu letu.

    

V čom je let s Emirates tak výnimočný?

V Airbuse A380 s väčším priestorom, súkromnou TV obrazovkou a kvalitným systémom zábavy, lahodným jedlom a pitím a predovšetkým s vysoko profesionálnym a príjemným personálom, môžete zažiť aj na linke Viedeň - Dubaj.  Z Dubaja vás čaká let v Boeingu 777-300 ER alebo v opäť novom obrom Airbuse A380-800.

Komfort, ktorý si zaslúžite za ceny, ktoré vás potešia!

Podmienky:

Predaj:  do vypredania voľných miest
ostatné podmienky sú uvedené v priebehu rezervácie
U nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 

Na palubách Boeingu 777 sa uvoľnite, odpočívajte, relaxujte a užívajte si!

 Prečo letieť s Emirates?

  • Emirates získalo prestížne ocenenie Skytrax (World Airline Awards) ako "Najlepšia letecká spoločnosť sveta" pre rok 2001, 2002, 2013, 2016
  • pre rok 2017 získalo Emirates prestížne ocenenie Skytrax ako "World's Best Airline Inflight Entertainment" a "Best First Class Comfort Amenities"
  • možnosť prerušenia cesty v Dubaji ZDARMA
  • zapísaná batožina od 20 kg v ekonomickej triede, do 40 kg v business triede a do 50 kg v prvej triede v cene letenky
  • najlepší zábavný systém na palube - Emirates sa stalo 9x za sebou víťazom v rámci Skytrax
  • zásuvky na nabíjanie nájdete v každom sedadle
  • bohatý a kvalitný catering vrátane pestrej ponuky alkoholických a nealkoholických nápojov vo všetkých cestovných trieda

Emirates má najväčšiu flotilu lietadiel A380 na svete so svojím špecializovaným hubom na letisku v Dubaji, odkiaľ môžete pokračovať týmto obrom do viac než 35 destinácií – Sydney, Auckland, Melbourne, Brisbane, Perth, Kuala Lumpur, Singapur, Bangkok, Taipei, Soul, Peking, Hong Kong, Šanghaj, Maurícius, Kuvajt, Bombaj, Dallas, San Francisco, Houston, Los Angeles, Washington, Toronto, New York, Londýn. Z Dubaja sú ďalej operované lety do Londýna, Paríža, Manchesteru, Ríma, Mníchova, Amsterdamu, Zürichu, Barcelony, Frankfurtu, Milána, Dusseldorfu, Madridu, Kodane.