Lietajte so spoločnosťou LOT po celom svete! Využite špeciálne ceny leteniek a prejdite sa po Starom Meste vo Varšave, spoznajte Zakázané mesto v Pekingu alebo leťte za nákupmi do USA!

Vydajte sa na krídle lietadla spoločnosti LOT Polish Airlines do sveta. Využite zľavnené letenky a leťte s nami za dobrodružstvom.

Leťte so spoločnosťou LOT a parkujte ZADARMO!

Využite linku z Ostravy do Varšavy a bezplatne zaparkujte na letisku Leoša Janáčka.

- Pri registrácii si vyzdvihnite poukaz na BEZPLATNÉ PARKOVANIE výmenou za parkovací lístok, ktorý použijete pri vjazde na parkovisko.

- Ak ste sa zaregistrovali online, vyzdvihnite si poukaz na informačnom pulte v odletovej hale.

- Platí pre parkovisko P5 do 31. 12. 2024.

Podmienky využívania akcie "Lietajte so spoločnosťou LOT a parkujte ZDARMA"

1. Akcia platí len pre cestujúcich na trase Ostrava - Varšava.
2. Akcia platí od 29. 3. 2022 do 31. 12. 2024.
3. Bezplatné parkovanie je k dispozícii na parkovisku P5 letiska Ostrava, a.s.
4. V prípade, že cestujúci využije na parkovanie iné parkovisko ako určené parkovisko P5, stáva sa pre neho záväzný poplatok za parkovanie podľa platného a aktuálneho cenníka na webovej stránke letiska.
5. Cestujúci dostane pri odbavovacej prepážke na Letisku Leoša Janáčka Ostrava kupón na bezplatné parkovanie výmenou za parkovací lístok, ktorý použije pri vjazde na parkovisko.
6. V prípade, že sa cestujúci odbavil na svoj let on-line, kupón na bezplatné parkovanie si môže vyzdvihnúť po predložení palubného lístka na informačnom pulte v odletovej hale Letiska Leoša Janáčka Ostrava výmenou za parkovací lístok, ktorý slúži na vjazd na parkovisko.
7. V prípade, že si cestujúci vyzdvihne svoje vozidlo z parkoviska P5 po skončení podujatia, t. j. od 1. 1. 2025, kupón vydaný spoločnosťou LO a.s. stráca platnosť a cestujúci zaplatí parkovné podľa platného a aktuálneho cenníka na webovej stránke letiska.

 

 

 

 

Podmienky:
• Predaj: do vypredania voľných miest
• Podrobné podmienky tarifov sú uvedené v priebehu rezervácie
• U nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 

Novinka vo flotile LOT

Spoločnosť LOT Polish Airlines rozšíri svoju flotilu o šesť lietadiel Boeing 737-8, ktoré budú slúžiť na krátke a stredné vzdialenosti. Dopravca prevezme všetky lietadlá už v októbri 2022. Jedno z nich bude dodané z továrne v Seattli.

 

Nová kvalita cestovania – PREMIUM ECONOMY -– vysoké pohodlie za výhodnú cenu! 

Trieda je ponúkaná na letoch operovaných Boeingom B787 Dreamliner z Viedne, Košíc a Budapešti do New Yorku a Chicaga.

 

      

 

Cestujúci v Premium Economy triede majú k dispozícii:
• separátne check-in pulty a prioritný nástup do lietadla
• špeciálne množstvo batožiny (2x23kg + príručná 2x6 kg)
• možnosť zakúpiť si vstup do Business Lounge

Na palube si Vaši klienti vychutnajú:
• oddelenú priestrannú kabínu s 21 sedadlami
• pohodlné sedadlá vybavené USB portom a elektrickou zásuvkou
• individuálne  monitory s palubnou zábavou (široký výber hudby, filmov, dokumentov, hier, prístup k informáciám o lete)
• vyšší palubný servis a chutné menu servírované na porceláne s veľkým výberom alkoholických a nealkoholických nápojov

Aktuálné ceny leteniek v PREMIUM ECONOMY Vám rádi overí naši specialisté.


 

Mnoho ocenení, ktoré letecká spoločnosť získala, je motiváciou pre inováciu, zlepšenie a poskytnutie pocitu bezpečia cestujúcim, komfortu a pohodlia počas letu. Flotila LOT Polish Airlines patrí k jednej z najmladších a najmodernejších v Európe, pri diaľkových letoch má výhradnú pozíciu Boeing 787. Lietadlá sú moderné a LOT flotilu tvorí 49 lietadiel (8x Boeing 787-8, 4x Boeing 737-800 NG, 3x Boeing 737-400, 6x Embraer 195, 12x Embraer 175, 6x Embraer 170, 10x Bombardier Q400) a 8 lietadiel LOT+Nordica (6x Bombardier CRJ900ER, 2x Bombardier CRJ700ER).

 

Partnerstvo medzi členom Star Alliance, spoločnosťou LOT Polish Airlines a JetBlue Airways (B6)

Partnerstvo medzi týmito dvoma dopravcami umožní jednoduché spojenie z/do Európy z/do USA, napríklad z Bostonu/San Francisca/Seattlu/West Palm Beach do Varšavy a Budapešti.

Spoločnosť LOT Polish Airlines pôsobí v USA od roku 1972 a ponúka lety do viac ako 100 destinácií po celom svete. Spoločnosť JetBlue lieta do viac ako 100 destinácií v USA, Kanade, Latinskej Amerike a Karibiku.

Cestujúci si teraz môžu vychutnať plynulé a bezproblémové spojenie do svojich destinácií prostredníctvom sietí oboch leteckých spoločností. Dohoda sa vzťahuje na mnohé populárne mestá, ako sú Tampa, Boston, Orlando, Las Vegas, Fort Lauderdale, San Juan (Portoriko) a Santo Domingo (Dominikánska republika).

Ďalšou výhodou je, že cestujúci si teraz môžu rezervovať priebežnú letenku na jednej letenke s prispôsobenými podmienkami pre odbavenú batožinu a tarifu. Letenky na lety spoločností LOT a JetBlue sú už k dispozícii.


 

LOT Polish Airlines

  • vznik poľskej národnej leteckej spoločnosti so sídlom vo Varšave sa datuje k 1. 1. 1929. Patrí teda k najstarším aerolinkám
  • od roku 2003 sú LOT Polish Airlines členom Star Alliance
  • od roku 1998 získavajú LOT každý rok ocenenie "Najlepšie aerolínie v strednej a východnej Európe", na základe ankety čitateľov prestížneho britského cestovateľského časopisu