Pripravili sme pre vás multicity letenky do celého sveta.

Vyberte si z navrhnutých itinenárov alebo nám pošlite požiadavku na e-mail letenky@studentagency.sk. Radi pre vás vyhľadáme ideálny let presne podľa vašich predstáv.

Srí Lanka a Maldivy

Tropická vôňa cejlónskeho čaju, božské pláže a prekrásny podmorský svet v pravom raji na zemi. To sú Srí Lanka a Maldivy!

Maledivy

 

 

Čína a Japonsko

Čína i Japonsko sú kombináciou nového a starého. V Číne nesmiete vynechať Veľký čínsky múr, Zakázané mesto, chrámy, tropický ostrov Hainan alebo provinciu Jiangsu plnú prírodných krás. Keď sa povie Japonsko, každému sa vybaví sushi, sakura, hora Fuji, sumo alebo origami.

Čína

 

 

Thajsko, Vietnam a Kambodža

Dokonalá a obľúbená trojica! Nádherné chrámy, prekrásne pláže, úchvatná príroda, skvelé jedlo a nezabudnuteľné zážitky z ciest!

Thajsko levné letenky

 

 

Mexiko a Kuba

Ak sa vydáte do týchto krajín, nebudete ľutovať! Orientálny Azerbajdžan, Gruzínsko známe svojimi kulinárskymi špecialitami a úchvatnou horskou atmosférou.

Mexiko

 

 

Gruzínsko a Azerbajdžan

Ak sa vydáte do týchto krajín, nebudete ľutovať! Orientálny Azerbajdžan, Gruzínsko známe svojimi kulinárskymi špecialitami a úchvatnou horskou atmosférou.

Gruzie

 

 

Portugalsko a Madeira

Južanský temperament, chutné portské víno, lahodná kuchyňa a skvelá atmosféra. To je Portugalsko! Pridajte k tomu krásnu prírodu, opojnú vôňu kvetín a letíte s nami na Madeiru.

Madeira

 

 

Peru, Kolumbia, Bolívia

Južná Amerika je snom všetkých cestovateľov a dobrodruhov! Kto nevidel Machu Picchu, ako keby ani v Peru nebol. Ak sa prepravíte na druhý breh jazera Titicaca (najvyššie položené jazero na svete), dostanete sa do Bolívie, ktorá ma veľa zaujímavostí, napríklad najsuchšiu púšť Atacama, jedno z najvyššie položených miest na svete Potosí alebo ostrov Isla del Sol.

Peru

 

 

Keňa a Zanzibar

Nielen pre milovníkov prírody a zvierat bude safari v Keni nezabudnuteľným zážitkom. A ako najlepšie zakončiť svoju cestu? Predsa na korením prevoňanom koralovom ostrove Zanzibar.

Zanzibar

 

 

Austrália, Nový Zéland, Fidži

Až na druhý koniec sveta, kde klokani dávajú dobrú noc a všetko je hore nohami. Rozprávková príroda Nového Zélandu a tá pravá exotika ostrova Fiji splnia aj najnáročnejšie predstavy o ceste snov!

 Austrálie

 

 

USA, Kanada, Havaj

Krajina neobmedzených možností, veľkomiest a majestátnych národných parkov. Letieť na Havaj je zas splneným snom a prianím každého z nás.

 New York

 

 

Malajzia, Singapur a Indonézia

Tri krásne ázijské krajiny naraz! Prekrásne pláže na Bali, malajzijské dvojičky Petronas Tower alebo visuté záhrady Semiramidiny v Singapure. A to je len zlomok toho, čo môžete v týchto krajinách objaviť.

 Bali

 

 

Filipíny a Taiwan

Filipíny, krajina ryžových terás, čokoládových hôr, prvotriedneho potápania a prekrásnej prírody. Taiwan známy modernými mestami, chrámami a fascinujúcou horskou scenériou jednoducho musíte vidieť.

 Filipíny

 

 


Španielsko a Kanárske ostrovy

Španielsko patrí k najobľúbenejším turistickým destináciám na svete! Olivové háje, flamenco, býčie zápasy a chutné tapas. Kanárske ostrovy sú rovnako populárnou destináciou, a to hlavne pre svoje celoročne príjemné teploty okolo 24 stupňov.

 Kanárské ostrovy